WM3PD-2-18-S
WM3PD-2-18-S Werbel Microwave LLC
WM3PD-2-18-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 3 WAY 2-18GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 4.460" L x 2.460" W x 0.380" H (113.30mm x 62.50mm x 9.70mm)
Insertion Loss: 0.8dB
Specifications: Isolation (Typ) 22dB, Return Loss (Typ) 16dB, Imbalance (Typ) 3°
Frequency: 2 GHz ~ 18 GHz
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER DIV 3 WAY 2-18GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 4.460" L x 2.460" W x 0.380" H (113.30mm x 62.50mm x 9.70mm), Insertion Loss: 0.8dB, Specifications: Isolation (Typ) 22dB, Return Loss (Typ) 16dB, Imbalance (Typ) 3°, Frequency: 2 GHz ~ 18 GHz.