WM3PD-6-18-S
WM3PD-6-18-S Werbel Microwave LLC
WM3PD-6-18-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 3 WAY 6-18GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 1.570" L x 1.570" W x 0.380" H (39.90mm x 39.90mm x 9.70mm)
Insertion Loss: 0.3dB
Specifications: Isolation (Typ) 23dB, Return Loss (Typ) 23dB, Imbalance (Typ) 3.4°
Frequency: 6 GHz ~ 18 GHz
на замовлення 102 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER DIV 3 WAY 6-18GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 1.570" L x 1.570" W x 0.380" H (39.90mm x 39.90mm x 9.70mm), Insertion Loss: 0.3dB, Specifications: Isolation (Typ) 23dB, Return Loss (Typ) 23dB, Imbalance (Typ) 3.4°, Frequency: 6 GHz ~ 18 GHz.