WM4PD-0.4-7.2-S
WM4PD-0.4-7.2-S Werbel Microwave LLC
WM4PD-0.4-7.2-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 4 WAY 0.4-7.2GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 3.200" L x 3.800" W x 0.550" H (81.30mm x 96.50mm x 14.00mm)
Insertion Loss: 1.4dB
Specifications: Isolation (Typ) 22dB, Return Loss (Typ) 24dB, Imbalance (Typ) 3.5°
Frequency: 400 MHz ~ 7.2 GHz
на замовлення 76 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER DIV 4 WAY 0.4-7.2GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 3.200" L x 3.800" W x 0.550" H (81.30mm x 96.50mm x 14.00mm), Insertion Loss: 1.4dB, Specifications: Isolation (Typ) 22dB, Return Loss (Typ) 24dB, Imbalance (Typ) 3.5°, Frequency: 400 MHz ~ 7.2 GHz.