WM4PD-0.5-18-S
WM4PD-0.5-18-S Werbel Microwave LLC
WM4PD-0.5-18-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 4 WAY 0.5-18 GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 6.250" L x 2.980" W x 0.500" H (158.80mm x 75.70mm x 12.70mm)
Insertion Loss: 2.5dB
Specifications: Isolation (Typ) 20dB, Return Loss (Typ) 18dB, Imbalance (Typ) 2°
Frequency: 500 MHz ~ 18 GHz
на замовлення 51 шт:
Написати відгук
Description: POWER DIV 4 WAY 0.5-18 GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 6.250" L x 2.980" W x 0.500" H (158.80mm x 75.70mm x 12.70mm), Insertion Loss: 2.5dB, Specifications: Isolation (Typ) 20dB, Return Loss (Typ) 18dB, Imbalance (Typ) 2°, Frequency: 500 MHz ~ 18 GHz.