WM4PD-0.5-26.5-S
WM4PD-0.5-26.5-S Werbel Microwave LLC
WM4PD-0.5-26-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 4 WAY 0.5-26.5 GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 6.240" L x 2.220" W x 0.500" H (158.5mm x 56.4mm x 12.7mm)
Insertion Loss: 4.4dB
Specifications: Isolation (Typ) 21dB, Return Loss (Typ) 21dB, Imbalance (Typ) 5.2°
Frequency: 500 MHz ~ 26.5 GHz
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: POWER DIV 4 WAY 0.5-26.5 GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 6.240" L x 2.220" W x 0.500" H (158.5mm x 56.4mm x 12.7mm), Insertion Loss: 4.4dB, Specifications: Isolation (Typ) 21dB, Return Loss (Typ) 21dB, Imbalance (Typ) 5.2°, Frequency: 500 MHz ~ 26.5 GHz.