WM4PD-0.6-7.4-S1
WM4PD-0.6-7.4-S1 Werbel Microwave LLC
WM4PD-0.6-7.4-S1_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 4 WAY 0.6-7.4GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 3.230" L x 3.480" W x 0.550" H (82.0mm x 88.4mm x 14.0mm)
Insertion Loss: 1.7dB
Specifications: Isolation (Typ) 20dB, Return Loss (Typ) 19dB, Imbalance (Typ) 2.5°
Frequency: 0.6 GHz ~ 7.4 GHz
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: POWER DIV 4 WAY 0.6-7.4GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 3.230" L x 3.480" W x 0.550" H (82.0mm x 88.4mm x 14.0mm), Insertion Loss: 1.7dB, Specifications: Isolation (Typ) 20dB, Return Loss (Typ) 19dB, Imbalance (Typ) 2.5°, Frequency: 0.6 GHz ~ 7.4 GHz.