WM4PD-2-18-S
WM4PD-2-18-S Werbel Microwave LLC
WM4PD-2-18-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 4 WAY 2-18 GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 4.000" L x 2.500" W x 0.380" H (101.60mm x 63.50mm x 0.380mm)
Insertion Loss: 0.8dB
Specifications: Isolation (Typ) 18dB, Return Loss (Typ) 17dB, Imbalance (Typ) 3°
Frequency: 2 GHz ~ 18 GHz
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: POWER DIV 4 WAY 2-18 GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 4.000" L x 2.500" W x 0.380" H (101.60mm x 63.50mm x 0.380mm), Insertion Loss: 0.8dB, Specifications: Isolation (Typ) 18dB, Return Loss (Typ) 17dB, Imbalance (Typ) 3°, Frequency: 2 GHz ~ 18 GHz.