WM4PD-2-18.5-S
WM4PD-2-18.5-S Werbel Microwave LLC
WM4PD-2-18.5-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 4 WAY 2-18.5 GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 3.000" L x 2.000" W x 0.380" H (76.20mm x 50.80mm x 9.70mm)
Insertion Loss: 0.9dB
Specifications: Isolation (Typ) 20dB, Return Loss (Typ) 15dB, Imbalance (Typ) 3°
Frequency: 2 GHz ~ 18.5 GHz
на замовлення 21 шт:
Написати відгук
Description: POWER DIV 4 WAY 2-18.5 GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 3.000" L x 2.000" W x 0.380" H (76.20mm x 50.80mm x 9.70mm), Insertion Loss: 0.9dB, Specifications: Isolation (Typ) 20dB, Return Loss (Typ) 15dB, Imbalance (Typ) 3°, Frequency: 2 GHz ~ 18.5 GHz.