WM4PD-2-26.5-S
WM4PD-2-26.5-S Werbel Microwave LLC
WM4PD-2-26-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 4 WAY 2-26.5 GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 3.120" L x 2.030" W x 0.500" H (79.3mm x 51.6mm x 12.7mm)
Insertion Loss: 1.4dB
Specifications: Isolation (Typ) 19dB, Return Loss (Typ) 19dB, Imbalance (Typ) 5°
Frequency: 2 GHz ~ 26.5 GHz
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Description: POWER DIV 4 WAY 2-26.5 GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 3.120" L x 2.030" W x 0.500" H (79.3mm x 51.6mm x 12.7mm), Insertion Loss: 1.4dB, Specifications: Isolation (Typ) 19dB, Return Loss (Typ) 19dB, Imbalance (Typ) 5°, Frequency: 2 GHz ~ 26.5 GHz.