WM4PD-4-18-S
WM4PD-4-18-S Werbel Microwave LLC
WM4PD-4-18-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 4 WAY 4-18 GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 1.460" L x 1.980" W x 0.380" H (37.10mm x 50.30mm x 9.70mm)
Insertion Loss: 0.7dB
Specifications: Isolation (Typ) 21dB, Return Loss (Typ) 16dB, Imbalance (Typ) 6°
Frequency: 4 GHz ~ 18 GHz
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: POWER DIV 4 WAY 4-18 GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 1.460" L x 1.980" W x 0.380" H (37.10mm x 50.30mm x 9.70mm), Insertion Loss: 0.7dB, Specifications: Isolation (Typ) 21dB, Return Loss (Typ) 16dB, Imbalance (Typ) 6°, Frequency: 4 GHz ~ 18 GHz.