WM6PD-2-18-S
WM6PD-2-18-S Werbel Microwave LLC
WM6PD-2-18-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 6 WAY 6-18 GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 6.000" L x 4.000" W x 0.380" H (152.40mm x 101.60mm x 9.70mm)
Insertion Loss: 1.4dB
Specifications: Isolation (Typ) 18dB, Return Loss (Typ) 18.3dB, Imbalance (Typ) 4°
Frequency: 2 GHz ~ 18 GHz
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER DIV 6 WAY 6-18 GHZ SMA, Packaging: Retail Package, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 6.000" L x 4.000" W x 0.380" H (152.40mm x 101.60mm x 9.70mm), Insertion Loss: 1.4dB, Specifications: Isolation (Typ) 18dB, Return Loss (Typ) 18.3dB, Imbalance (Typ) 4°, Frequency: 2 GHz ~ 18 GHz.