WM7095-24V
WM7095-24V Steady Motor
WM7095-24V-12A-combined-1.pdf
Виробник: Steady Motor
Description: Radial Blower Centrifugal Fan DC
Packaging: Retail Package
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 86mm L x 82mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 38500 RPM
Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min)
Width: 106.0mm
Termination: 8 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 92.336 in H2O (23000.0 Pa)
Power (Watts): 288 W
Написати відгук
Description: Radial Blower Centrifugal Fan DC, Packaging: Retail Package, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 86mm L x 82mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 38500 RPM, Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min), Width: 106.0mm, Termination: 8 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 45.0dB(A), Static Pressure: 92.336 in H2O (23000.0 Pa), Power (Watts): 288 W.