WM9250-24V
WM9250-24V Steady Motor
WM9250-24V-merged.pdf
Виробник: Steady Motor
Description: Radial Blower Centrifugal Fan DC
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 88.8mm L x 80.6mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 22000 RPM
Air Flow: 20.7 CFM (0.580m³/min)
Width: 65.00mm
Termination: 8 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 34.124 in H2O (8500.0 Pa)
Power (Watts): 204 W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Radial Blower Centrifugal Fan DC, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 88.8mm L x 80.6mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 22000 RPM, Air Flow: 20.7 CFM (0.580m³/min), Width: 65.00mm, Termination: 8 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 45.0dB(A), Static Pressure: 34.124 in H2O (8500.0 Pa), Power (Watts): 204 W.