WM9275-220VAC
WM9275-220VAC Steady Motor
WM9275-220VAC-merged.pdf
Виробник: Steady Motor
Description: Radial Blower Centrifugal Fan AC
Power (Watts): 418W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 220VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 96mm L x 93mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 60000 RPM
Air Flow: 47.2 CFM (1.337m³/min)
Width: 80.00mm
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 84.392 in H2O (21000 Pa)
Написати відгук
Description: Radial Blower Centrifugal Fan AC, Power (Watts): 418W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 220VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 96mm L x 93mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 60000 RPM, Air Flow: 47.2 CFM (1.337m³/min), Width: 80.00mm, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 45.0dB(A), Static Pressure: 84.392 in H2O (21000 Pa).