WM9275-24V
WM9275-24V Steady Motor
WM9275-24V-22A-merged.pdf
Виробник: Steady Motor
Description: Radial Blower Centrifugal Fan DC
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 96mm L x 93mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 52000 RPM
Air Flow: 53.0 CFM (1.48m³/min)
Width: 80.00mm
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 100.466 in H2O (25000.0 Pa)
Power (Watts): 528 W
Написати відгук
Description: Radial Blower Centrifugal Fan DC, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 96mm L x 93mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 52000 RPM, Air Flow: 53.0 CFM (1.48m³/min), Width: 80.00mm, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 45.0dB(A), Static Pressure: 100.466 in H2O (25000.0 Pa), Power (Watts): 528 W.