WM9290-24V
WM9290-24V Steady Motor
WM9290-24V╬I╦oI▒┴¸╣─Ath╗·╦A├¸╩U-merged.pdf
Виробник: Steady Motor
Description: Radial Blower Centrifugal Fan DC
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 87mm L x 85mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 24000 RPM
Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min)
Width: 104.0mm
Termination: 8 Position Rectangular Connector
Approval Agency: CE
Ingress Protection: IP50
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 45.0dB(A)
Static Pressure: 52.190 in H2O (13000.0 Pa)
Power (Watts): 220 W
Написати відгук
Description: Radial Blower Centrifugal Fan DC, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 87mm L x 85mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 24000 RPM, Air Flow: 24.0 CFM (0.672m³/min), Width: 104.0mm, Termination: 8 Position Rectangular Connector, Approval Agency: CE, Ingress Protection: IP50, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 45.0dB(A), Static Pressure: 52.190 in H2O (13000.0 Pa), Power (Watts): 220 W.