WMB14-868
WMB14-868 Friendcom Wireless
WMB14-868_Module_Datasheet.pdf?v=1707423611
Виробник: Friendcom Wireless
Description: Wireless M-Bus Module wM-bus
Packaging: Strip
Sensitivity: -108dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 868MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Voltage - Supply: 3.3V
Power - Output: 27dBm
Data Rate: 100kbps
Protocol: IEEE 802.15.4, Wireless M-Bus (T, S, C, N Mode), 6LoWPAN, Wi-SUN NWP, Proprietary 2.4 GHz, Amazon Sidewalk, Bluetooth 5.0, Zigbee, Thread, MIOTY
Current - Receiving: 10mA
Current - Transmitting: 10mA
Modulation: FSK, GFSK
RF Family/Standard: 802.15.4, Wireless M-Bus, 6LoWPAN, Wi-SUN NWP, Amazon Sidewalk
Serial Interfaces: TTL
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wireless M-Bus Module wM-bus, Packaging: Strip, Sensitivity: -108dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 868MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Voltage - Supply: 3.3V, Power - Output: 27dBm, Data Rate: 100kbps, Protocol: IEEE 802.15.4, Wireless M-Bus (T, S, C, N Mode), 6LoWPAN, Wi-SUN NWP, Proprietary 2.4 GHz, Amazon Sidewalk, Bluetooth 5.0, Zigbee, Thread, MIOTY, Current - Receiving: 10mA, Current - Transmitting: 10mA, Modulation: FSK, GFSK, RF Family/Standard: 802.15.4, Wireless M-Bus, 6LoWPAN, Wi-SUN NWP, Amazon Sidewalk, Serial Interfaces: TTL.