Продукція > WEET > WME2E107J000000BR
WME2E107J000000BR WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 100uF; ±5%; Ø45x60mm; Leads: axial; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 100µF
Tolerance: ±5%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø45x60mm
Manufacturer series: WME
Operating temperature: -55...85°C
Diameter: 45mm
Height: 60mm
Operating voltage: 250V
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 100uF; ±5%; Ø45x60mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 100µF, Tolerance: ±5%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø45x60mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: WME, Operating temperature: -55...85°C, Diameter: 45mm, Height: 60mm, Operating voltage: 250V.