Продукція > WEET > WME2E156J000000BR
WME2E156J000000BR WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 15uF; ±5%; Ø27x50mm; Leads: axial; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 15µF
Tolerance: ±5%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø27x50mm
Manufacturer series: WME
Operating temperature: -55...85°C
Diameter: 27mm
Height: 50mm
Operating voltage: 250V
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 15uF; ±5%; Ø27x50mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 15µF, Tolerance: ±5%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø27x50mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: WME, Operating temperature: -55...85°C, Diameter: 27mm, Height: 50mm, Operating voltage: 250V.