Продукція > WEET > WME2E824J000000BR
WME2E824J000000BR WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 820nF; ±5%; Ø10.5x24mm; Leads: axial; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.82µF
Tolerance: ±5%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø10.5x24mm
Manufacturer series: WME
Diameter: 10.5mm
Height: 24mm
Operating voltage: 250V
Operating temperature: -55...85°C
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 820nF; ±5%; Ø10.5x24mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.82µF, Tolerance: ±5%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø10.5x24mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: WME, Diameter: 10.5mm, Height: 24mm, Operating voltage: 250V, Operating temperature: -55...85°C.