Продукція > WEET > WMF2E105J000000BR
WMF2E105J000000BR WEET
WMF.pdf
Виробник: WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 1uF; ±5%; Ø11.5x24mm; Leads: axial; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 1µF
Tolerance: ±5%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø11.5x24mm
Leads: axial
Mounting: THT
Manufacturer series: WMF
Operating temperature: -55...85°C
Diameter: 11.5mm
Height: 24mm
Operating voltage: 250V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 1uF; ±5%; Ø11.5x24mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 1µF, Tolerance: ±5%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø11.5x24mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: WMF, Operating temperature: -55...85°C, Diameter: 11.5mm, Height: 24mm, Operating voltage: 250V.