Продукція > WEET > WMF2E564J000000BR
WMF2E564J000000BR WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 560nF; ±5%; Ø9x24mm; Leads: axial; THT
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 250V
Capacitor application: audio equipment
Operating temperature: -55...85°C
Capacitance: 0.56µF
Diameter: 9mm
Body dimensions: Ø9x24mm
Height: 24mm
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 560nF; ±5%; Ø9x24mm; Leads: axial; THT, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 250V, Type of capacitor: polypropylene, Mounting: THT, Capacitor application: audio equipment, Operating temperature: -55...85°C, Capacitance: 0.56µF, Diameter: 9mm, Body dimensions: Ø9x24mm, Height: 24mm, Manufacturer series: WMF, Leads: axial.