Продукція > WEET > WMF2G104J000000BR
WMF2G104J000000BR WEET
WMF.pdf
Виробник: WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; ±5%; Ø6.5x18mm; Leads: axial; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.1µF
Tolerance: ±5%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø6.5x18mm
Leads: axial
Mounting: THT
Manufacturer series: WMF
Diameter: 6.5mm
Height: 18mm
Operating voltage: 400V
Operating temperature: -55...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 100nF; ±5%; Ø6.5x18mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.1µF, Tolerance: ±5%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø6.5x18mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: WMF, Diameter: 6.5mm, Height: 18mm, Operating voltage: 400V, Operating temperature: -55...85°C.