Продукція > WEET > WMF2G107J000000BR
WMF2G107J000000BR WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 100uF; ±5%; Ø48x85mm; Leads: axial; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 100µF
Tolerance: ±5%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø48x85mm
Manufacturer series: WMF
Operating temperature: -55...85°C
Diameter: 48mm
Height: 85mm
Operating voltage: 400V
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 100uF; ±5%; Ø48x85mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 100µF, Tolerance: ±5%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø48x85mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: WMF, Operating temperature: -55...85°C, Diameter: 48mm, Height: 85mm, Operating voltage: 400V.