Продукція > WEET > WMF2G126J000000BR
WMF2G126J000000BR WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 12uF; ±5%; Ø29.5x45mm; Leads: axial; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 12µF
Tolerance: ±5%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø29.5x45mm
Manufacturer series: WMF
Operating temperature: -55...85°C
Diameter: 29.5mm
Height: 45mm
Operating voltage: 400V
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 12uF; ±5%; Ø29.5x45mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 12µF, Tolerance: ±5%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø29.5x45mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: WMF, Operating temperature: -55...85°C, Diameter: 29.5mm, Height: 45mm, Operating voltage: 400V.