Продукція > WEET > WMF2G166J000000BR
WMF2G166J000000BR WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 16uF; ±5%; Ø30x55mm; Leads: axial; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 16µF
Tolerance: ±5%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø30x55mm
Manufacturer series: WMF
Operating temperature: -55...85°C
Diameter: 30mm
Height: 55mm
Operating voltage: 400V
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 16uF; ±5%; Ø30x55mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 16µF, Tolerance: ±5%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø30x55mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: WMF, Operating temperature: -55...85°C, Diameter: 30mm, Height: 55mm, Operating voltage: 400V.