Продукція > WEET > WMF2G686J000000BR
WMF2G686J000000BR WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 68uF; ±5%; Ø46x65mm; Leads: axial; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 68µF
Tolerance: ±5%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø46x65mm
Manufacturer series: WMF
Operating temperature: -55...85°C
Diameter: 46mm
Height: 65mm
Operating voltage: 400V
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 68uF; ±5%; Ø46x65mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 68µF, Tolerance: ±5%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø46x65mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: WMF, Operating temperature: -55...85°C, Diameter: 46mm, Height: 65mm, Operating voltage: 400V.