Продукція > WEET > WMF2G824J000000BR
WMF2G824J000000BR WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 820nF; ±5%; Ø12.5x24mm; Leads: axial; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.82µF
Tolerance: ±5%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø12.5x24mm
Manufacturer series: WMF
Diameter: 12.5mm
Height: 24mm
Operating voltage: 400V
Operating temperature: -55...85°C
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 820nF; ±5%; Ø12.5x24mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.82µF, Tolerance: ±5%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø12.5x24mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: WMF, Diameter: 12.5mm, Height: 24mm, Operating voltage: 400V, Operating temperature: -55...85°C.