Продукція > WEET > WMF2J565J000000BR
WMF2J565J000000BR WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 5.6uF; ±5%; Ø27x45mm; Leads: axial; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 5.6µF
Tolerance: ±5%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø27x45mm
Manufacturer series: WMF
Diameter: 27mm
Height: 45mm
Operating voltage: 630V
Operating temperature: -55...85°C
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 5.6uF; ±5%; Ø27x45mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 5.6µF, Tolerance: ±5%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø27x45mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: WMF, Diameter: 27mm, Height: 45mm, Operating voltage: 630V, Operating temperature: -55...85°C.