Продукція > WEET > WMH2A275E000000BR
WMH2A275E000000BR WEET
WMH.pdf
Виробник: WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 2.7uF; ±3%; Ø18x58mm; Leads: axial; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 2.7µF
Tolerance: ±3%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø18x58mm
Leads: axial
Mounting: THT
Manufacturer series: WMH
Diameter: 18mm
Height: 58mm
Operating voltage: 100V
Operating temperature: -55...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 2.7uF; ±3%; Ø18x58mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 2.7µF, Tolerance: ±3%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø18x58mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: WMH, Diameter: 18mm, Height: 58mm, Operating voltage: 100V, Operating temperature: -55...85°C.