Продукція > WEET > WMH2A395E000000BR
WMH2A395E000000BR WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 3.9uF; ±3%; Ø19x75mm; Leads: axial; THT
Mounting: THT
Capacitance: 3.9µF
Operating voltage: 100V
Body dimensions: Ø19x75mm
Tolerance: ±3%
Leads: axial
Operating temperature: -55...85°C
Manufacturer series: WMH
Height: 75mm
Diameter: 19mm
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 3.9uF; ±3%; Ø19x75mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitor application: audio equipment, Mounting: THT, Capacitance: 3.9µF, Operating voltage: 100V, Body dimensions: Ø19x75mm, Tolerance: ±3%, Leads: axial, Operating temperature: -55...85°C, Manufacturer series: WMH, Height: 75mm, Diameter: 19mm.