Продукція > WEET > WMH2A565E000000BR
WMH2A565E000000BR WEET
Category: Audio polypropylene capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; 5.6uF; ±3%; Ø22x75mm; Leads: axial; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 5.6µF
Tolerance: ±3%
Capacitor application: audio equipment
Body dimensions: Ø22x75mm
Manufacturer series: WMH
Diameter: 22mm
Height: 75mm
Operating voltage: 100V
Operating temperature: -55...85°C
Написати відгук
Category: Audio polypropylene capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; 5.6uF; ±3%; Ø22x75mm; Leads: axial; THT, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 5.6µF, Tolerance: ±3%, Capacitor application: audio equipment, Body dimensions: Ø22x75mm, Leads: axial, Mounting: THT, Manufacturer series: WMH, Diameter: 22mm, Height: 75mm, Operating voltage: 100V, Operating temperature: -55...85°C.