WMHP20-R10J
WMHP20-R10J Welwyn Components / TT Electronics
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Thick Film Resistors - Through Hole 20W 0.1 Ohms 5% HS MOUNT HI PWR RES
на замовлення 464 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: thick film; 100mΩ; 20W; ±5%; 15x10.2x4.6mm; -65÷165°C, Type of resistor: thick film, Operating temperature: -65...165°C, Body dimensions: 15x10.2x4.6mm, Resistance: 0.1Ω, Tolerance: ±5%, Power: 20W, Temperature coefficient: 300ppm/°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WMHP20-R10J Виробник : TT ELECTRONICS Category: Power resistors
Description: Resistor: thick film; 100mΩ; 20W; ±5%; 15x10.2x4.6mm; -65÷165°C
Type of resistor: thick film
Operating temperature: -65...165°C
Body dimensions: 15x10.2x4.6mm
Resistance: 0.1Ω
Tolerance: ±5%
Power: 20W
Temperature coefficient: 300ppm/°C