WMHP35-2R0F IRC (TT electronics)
wmhp.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 2 Ohm 1% 2.5/35W ±300ppm/°C TO-220 RDL Tube Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції WMHP35-2R0F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WMHP35-2R0F WMHP35-2R0F Виробник : Welwyn Components / TT Electronics TTRB_S_A0011800144_1-2565739.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 35W 2 Ohms 1% HS MOUNT HI PWR RES