Продукція > WAYON > WMM20N20JN
WMM20N20JN
WMM20N20JN WAYON
WMx20N20JN.pdf
Виробник: WAYON
Category: SMD N channel transistors
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 200V; 12A; Idm: 60A; 59W; TO263
Type of transistor: N-MOSFET
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 200V
Drain current: 12A
Pulsed drain current: 60A
Power dissipation: 59W
Case: TO263
Gate-source voltage: ±20V
On-state resistance: 80mΩ
Mounting: SMD
Gate charge: 4.1nC
Kind of package: reel; tape
Kind of channel: enhancement
Reverse recovery time: 110ns
на замовлення 590 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD N channel transistors, Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 200V; 12A; Idm: 60A; 59W; TO263, Type of transistor: N-MOSFET, Polarisation: unipolar, Drain-source voltage: 200V, Drain current: 12A, Pulsed drain current: 60A, Power dissipation: 59W, Case: TO263, Gate-source voltage: ±20V, On-state resistance: 80mΩ, Mounting: SMD, Gate charge: 4.1nC, Kind of package: reel; tape, Kind of channel: enhancement, Reverse recovery time: 110ns.