WMRD04-7.2-S
WMRD04-7.2-S Werbel Microwave LLC
WMRD04-7.2-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 4 WAY 0HZ-7.2GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 1.000" L x 1.000" W x 0.550" H (25.40mm x 25.40mm x 13.90mm)
Insertion Loss: 12dB
Specifications: Isolation (Typ) 12dB, Return Loss (Typ) 14dB
Frequency: 0 GHz ~ 7.2 GHz