WMRD08-7.2-S
WMRD08-7.2-S Werbel Microwave LLC
WMRD08-7.2-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 8 WAY 0HZ-7.2GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 1.750" L x 1.750" W x 0.550" H (44.50mm x 25.40mm x 13.90mm)
Insertion Loss: 18dB
Specifications: Isolation (Typ) 30dB, Return Loss (Typ) 14dB
Frequency: 0 GHz ~ 7.2 GHz