WMRD16-7.2-S
WMRD16-7.2-S Werbel Microwave LLC
WMRD16-7.2-S_Datasheet.pdf
Виробник: Werbel Microwave LLC
Description: POWER DIV 16 WAY 0HZ-7.2GHZ SMA
Packaging: Retail Package
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 2.500" L x 2.500" W x 0.547" H (63.50mm x 63.50mm x 13.90mm)
Insertion Loss: 24.1dB
Specifications: Isolation (Typ) 36.1dB, Return Loss (Typ) 14dB
Frequency: 0 GHz ~ 7.2 GHz