WMS7130010S
WMS7130010S Nuvoton Technology Corporation
WMS713x.pdf
Виробник: Nuvoton Technology Corporation
Description: IC DGTL POT 10KOHM 32TAP 8SOIC
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±20%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Type: Non-Volatile
Interface: Up/Down (U/D, INC, CS)
Configuration: Potentiometer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Taps: 32
Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V
Taper: Linear
Supplier Device Package: 8-SOIC
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 80
Temperature Coefficient (Typ): 300ppm/°C
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC DGTL POT 10KOHM 32TAP 8SOIC, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±20%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Type: Non-Volatile, Interface: Up/Down (U/D, INC, CS), Configuration: Potentiometer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Number of Taps: 32, Voltage - Supply: 2.7V ~ 5.5V, Taper: Linear, Supplier Device Package: 8-SOIC, Resistance - Wiper (Ohms) (Typ): 80, Temperature Coefficient (Typ): 300ppm/°C, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.