Продукція > WITHWAVE CO LTD > WMX20D-8A1-SF1-152-N-01-H
WMX20D-8A1-SF1-152-N-01-H
WMX20D-8A1-SF1-152-N-01-H WITHWAVE CO LTD
39c61f_5ac30f10f2144eaf9d521f6d410d933d.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: High Speed MultiCoax Cable Assem
Packaging: Case
Color: Blue
Length: 5.984" (152.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
2nd Connector: SMA Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 20 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: High Speed MultiCoax Cable Assem, Packaging: Case, Color: Blue, Length: 5.984" (152.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 2nd Connector: SMA Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 20 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.