Продукція > WITHWAVE CO LTD > WMX40D-16A1-KM1-152-N-01
WMX40D-16A1-KM1-152-N-01
WMX40D-16A1-KM1-152-N-01 WITHWAVE CO LTD
39c61f_58f46520a9e8451f89fbc31ab5c71380.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: High Speed MultiCoax Cable Assem
Packaging: Case
Color: Blue
Length: 5.984" (152.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
2nd Connector: 2.92mm Plug (16)
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: High Speed MultiCoax Cable Assem, Packaging: Case, Color: Blue, Length: 5.984" (152.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 2nd Connector: 2.92mm Plug (16), Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.