Продукція > WITHWAVE CO LTD > WMX40D-8A1-KF1-610-N-01-H
WMX40D-8A1-KF1-610-N-01-H
WMX40D-8A1-KF1-610-N-01-H WITHWAVE CO LTD
39c61f_5ac30f10f2144eaf9d521f6d410d933d.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: CBL ASSY JACK 24.02"
Packaging: Case
Color: Blue
Length: 24.02" (610.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
2nd Connector: 2.92mm Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY JACK 24.02", Packaging: Case, Color: Blue, Length: 24.02" (610.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 2nd Connector: 2.92mm Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.