Продукція > WITHWAVE CO LTD > WMX67S-16A1-VF1-305-2-02
WMX67S-16A1-VF1-305-2-02
WMX67S-16A1-VF1-305-2-02 WITHWAVE CO LTD
Color: Blue
Length: 12.01" (305.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
2nd Connector: 1.85mm Jack (16)
Frequency - Max: 67 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: High Speed MultiCoax Cable Assem, Packaging: Case, Color: Blue, Length: 12.01" (305.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 2nd Connector: 1.85mm Jack (16), Frequency - Max: 67 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.