WO-3809X-15
WO-3809X-15 Lin Engineering
WO-3809X-15.pdf
Виробник: Lin Engineering
Description: STEPPER MOTOR
Packaging: Tray
Features: Round Shaft
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 1.429" Dia (36.30mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Step Angle: 0.9°
Torque - Holding (oz-in / mNm): 6 / 42.37
Coil Type: Bipolar
Diameter - Shaft: 0.197" (5.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.591" (15.00mm)
NEMA Frame Size: 14
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 300 mA
Coil Resistance: 15.1 Ohms
Steps per Revolution: 400
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STEPPER MOTOR, Packaging: Tray, Features: Round Shaft, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 1.429" Dia (36.30mm), Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Step Angle: 0.9°, Torque - Holding (oz-in / mNm): 6 / 42.37, Coil Type: Bipolar, Diameter - Shaft: 0.197" (5.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.591" (15.00mm), NEMA Frame Size: 14, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 300 mA, Coil Resistance: 15.1 Ohms, Steps per Revolution: 400.