WP-127064-10-9
WP-127064-10-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: WP-127064-10-9
Packaging: Box
Length: 0.500" (12.70mm) 1/2"
Width: 0.252" (6.40mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WP-127064-10-9, Packaging: Box, Length: 0.500" (12.70mm) 1/2", Width: 0.252" (6.40mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White.