WP-165102-10-9
WP-165102-10-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
Packaging: 10000 per Roll
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.65" x 0.402" (16.5mm x 10.2mm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCTS, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.65" x 0.402" (16.5mm x 10.2mm), Part Status: Active.