WP-478175-5-9
WP-478175-5-9 TE Connectivity
ENG_DS_TTDS_073_7.pdf
Виробник: TE Connectivity
Printers WP 1.88/.69" LABEL PRICE PER LABEL
на замовлення 37500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCTS, Packaging: 5000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 1.88" x 0.69" (47.8mm x 17.5mm).
Інші пропозиції WP-478175-5-9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: 5000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 1.88" x 0.69" (47.8mm x 17.5mm)