WP-508318-2.5-4 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: WP-508318-2.5-4
Packaging: Bulk
Length: 2.000" (50.80mm)
Width: 1.252" (31.80mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Part Status: Active
Color - Background: Yellow
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WP-508318-2.5-4, Packaging: Bulk, Length: 2.000" (50.80mm), Width: 1.252" (31.80mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Part Status: Active, Color - Background: Yellow.