Продукція > ENTANIYA > WP-CR-100-35
WP-CR-100-35
WP-CR-100-35 Entaniya
all-weather-camera-housing-100-ip67
Виробник: Entaniya
Description: WP CAMERA CASE 100 DOME 35MM
Packaging: Bag
Color: Light Gray
Size / Dimension: 3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm)
Material: Plastic, Acrylic
Height: 2.953" (75.00mm)
Design: Hand Held, Cover Included
Container Type: Case
Area (L x W): 15.5in² (100cm²)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WP CAMERA CASE 100 DOME 35MM, Packaging: Bag, Color: Light Gray, Size / Dimension: 3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm), Material: Plastic, Acrylic, Height: 2.953" (75.00mm), Design: Hand Held, Cover Included, Container Type: Case, Area (L x W): 15.5in² (100cm²).