Продукція > JAE ELECTRONICS > WP21-P034VA1-R8000
WP21-P034VA1-R8000 JAE Electronics
WP21-P010VA1-R8000_%20pkg_Dwg.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 34POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 34
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Height Above Board: 0.019" (0.48mm)
Contact Finish Thickness: 1.97µin (0.050µm)
Mated Stacking Heights: 0.6mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 34POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 34, Pitch: 0.014" (0.35mm), Height Above Board: 0.019" (0.48mm), Contact Finish Thickness: 1.97µin (0.050µm), Mated Stacking Heights: 0.6mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції WP21-P034VA1-R8000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP21-P034VA1-R8000 WP21-P034VA1-R8000 Виробник : JAE Electronics MB-0288-1E_WP21-970908.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 34Pos Plug, 0.35 mm pitch